Anne Charlotte Fremmegard leder allsangenPå hyggeaften 12.april kommer godfoten til å trampe takten i valsetakt eller i det minste i 3-takt.

Fredrikstad Trekkspillklubb vil spille ulike valser fra "Gull og sølv" til "Sommern er herlig i Fredrikstad".

I tillegg blir det to ulike avdelinger med kursdeltakerne, både notegruppa og gehørgruppa.

Utrolig hva kursdeltagerne med leder har fått til på kort tid.

Husorkesteret med Bjørn Edvardsen og klubbens vanlige komp bestående av Ulf Nilsen, Terje Iversen og Johan Michelsen vil også spille valser. Er vi heldige får vi både franske musettevalser og jazzvalser.

Ellers vil hyggeaften være tradisjonell med både noe å spise og drikke og utlodning.

For de sangglade skal det også bli anledning til å bruke stemmen til allsang ledet av Anne Charlotte Fremmegård. Ta gjerne med gode venner og unn dere en hyggelig kveld på Røde-Kors-huset på Gressvik.