Trekkspillklubben arrangerer høstens første hyggeaften på Røde Kors-huset Gressvik tirsdag 11.oktober kl.19.00. Klubbens orkester underholder med et knippe av gode, fengende melodier. Her blir det marsj, tango og vals samt skikkelig gammeldansrytmer som snoa, reinlender og polka. Det er denne gang ingen rød tråd eller tema i repertoaret, men det er musikk som det svinger av og som det er hyggelig å lytte til. 

Vi har vært så heldige å få med oss Øisteins orkester som gjester. Orkesteret ledes av Øistein Darum og har en besetning som består trekkspill, munnspill, mandolin, gitar, bass og trommer. I tillegg er flere av deltakerne i orkesteret også sangsolister. De kommert helt sikkert til å skape stor stemning. Som vanlig vil det også bli gratis servering av smørbrøk, kaker, kaffe og minieralvann. Selvsagt blir det også utlodning, så kom deg opp av godstolen og ta turen til Gamle Ålevei tirsdag 11.oktober.