Klubbens aktive medlemmer med partnere var invitert til en hyggelig avslutning på vårsemesteret.

De omlag 30 tilstedeværende ble møtt av nydelige sommerpyntede bord som ga den gode sommerfølelsen.  

Det ble en hyggelig kveld med uhøytidelig spilling av gruppene i klubben, samt et samspill mellom gruppene.  Her var det fritt frem for alle, og spillegleden sto i fokus.


Gladgjengen startet kvelden, til tross for at gruppen var sterkt redusert denne dagen.  De spilte noen vakre melodier og utviste stor musikkglede. Gruppen hadde tidligere navnet Kjellgjengen, men passer nok meget mer til det nye navnet Gladgjengen. Karsten Karlsen bisto med sang.

Gruppen Con Zelo under ledelse av Paul-Arne Sørfjord fortsatte med melodien Solglitter som bragte tankene over på sommer i denne kalde og regntunge forsommerkvelden.  Con Zelo spilte også til allsang ledet av Alice Holmen Eriksen som har bistått klubben ved flere arrangementer de siste årene. 

Deretter var det orkesteret tur til å fremføre noen melodier før det ble samspill med Gladgjengen.  Dette ble en hyggelig musikalsk opplevelse hvor det meste ble tatt på sparket og musikkgleden ble satt i høysetet.   

Det ble servert pizza og brus etterfulgt av nydelig kringle og kaffe.

Kvelden ble avsluttet med et uhøytidelig samspill ledet av Aage Karlsen til glede for både tilhørere og deltakere.

Som vanlig krydret Jan Sandvik kvelden med små historier.

Tekst og foto:  Anne-Mari Nøkleby